Par mums

Esiet sveicināti Labochema

Mūsu kompānija darbību aizsāka Viļņā, 1997. gadā. Sākotnēji kompānijas komanda koncentrējās uz zināšanām. Kompānijas darbinieki regulāri ceļo uz ražotāju apmācībām. Labochema proaktivitāti atzina klienti un kompānija ar katru gadu paplašināja kompetenču jomas un piedāvājumu. Šādā veidā Labochema mūsdienās var lepni prezentēt sevi kā laboratorijas piegādātāju, kas var atbilst prasībām dažāda veida laboratorijas iekārtu, ķīmisko reaģentu, laboratorijas trauku un laboratorijas piederumu, laboratorijas mēbeļu un indivuduālo laboratorijas instalāciju ieviešanas projektos.

Mūsdienās – Labochema ir uzticams piegādātājs laboratorijai ar plašu pārstāvēto produktu un risinājumu klāstu, be ttas nav gala mērķis. Kompānija tiecas kļūt par aktīvu partneri  pētniecības aktivitātēs ne tikai piegādājot produktus, bet arī nodrošinot zinātnieku sabiedrību ar pētniecības metodēm un visefektīvākajiem veidiem, ka vadīt pētījumus. Labochema izstrādā krietni efektīvākus veidus klientiem, lai iegūtu nepieciešamos materiālus pētījumiem. Šajā kontekstā Labochema ir apņēmusies kļūt par uzticamu partneri laboratorijām tuvākajā nākotnē.

Labochema skaitļos

Reaģentu piegādes

Ķīmiskie reaģenti Labochema piedāvājumā

Pārdotās iekārtu vienības

Kopējā summa par LABOCHEMA pārdotajām iekārtu vienībām Baltijas valstīs pēdējo 5 gadu laikā

Mēbeļu projektu kv.m.

Laboratorijas grīdu kv. m., ko LABOCHEMA aprīkojusi ar mēbelēm

Katru dienu piegādātie produkti

Vidējais produktu vienību skaits, ko LABOCHEMA piegādā katru darba dienu Baltijas valstīs

Galvenās kompetences jomas

This is a full width text block. Click the edit button to change this text.

LV

54 darbinieki

3 valstis

171 pārstāvētais ražotājs

3 iemesli, lai strādātu ar mums

1

Mēs esam uzticami

Mēs esam tirgū vairāk nekā 15 gadus. Mēs esam vadošais laboratorijas piegādātājs Baltijas valstīs ar spēcīgu infrastruktūru un izcili pieredzējuši personālu.

2

Kvalitāte ir mūsu moto

Mēs darbojamies atbilstoši ISO 9001 sertifikācijai. Tas palīdz mums noteikt mūsu procesus un produktu kvalitātes standartus, kā arī atbilstoši reaģēt, lai uzlabotu veidus, kā izpildīt klientu vajadzības.

3

Mums ir eksperti

Mūsu komanda pastāvīgi pilnveido kvalifikāciju ražotāju apmācībās. Mums ir plašas zināšanas par piegādājamajiem produktiem.

Mēs esam Labochema

Šī ir mūsu pašaizliedzīgā komanda, kura dienu no dienas rod labākos risinājumus mūsu klientiem.  Viņu mērķis ir vadīt projektus klienta kompetences un budžeta mērogā un piegādāt preces tieši laikā.

Viļņas birojs

Rīgas birojs

Tartu birojs

E-veikals