Karjeras Labochema

Iepazīstieties ar dažiem mūsu komandas locekļiem

un uzziniet, kā tas ir – strādāt šeit.

 

career-01

Rolanas

Produktu menedžeris

Es esmu vairāk nekā divpadsmit gadus ar LABOCHEMA komandu – kopš universitātes pabeigšanas. Man ir grāds fizikā.  Sākot no vienkāršu laboratorijas iekārtu piegādes klientam līdz mūsdienām projektu vadīšanā augstākās sarežģītības instrumentiem, piemēram, augstākās izšķirtspējas konfokālie mikroskopi, infrasarkano staru fotoelektronu spektrometri, duālo staru skenējošie elektronu mikroskopi un citi.

 

 

career-03

Vitalija

Pārdošanas menedžere

Es saņēmu bakalaura un maģistra grādu Ķīmijas tehnoloģijā un inženierijā Kauņas Tehnoloģijas Universitātes Ķīmijas tehnoloģijas fakultātē.

Es padziļinu zināšanas augu biotehnoloģijā un citās ķīmijas jomās šeit  LABOCHEMA.

 

 

career-02

Remigijus

Inženieris

Es sāku strādāt LABOCHEMA tieši pēc Elektronikas fakultātes pabeigšanas Viļņas Ģedimina Tehnoloģiju Universitātē. Mans pirmais projekts bija saistīts ar ūdens parametru mērīšanas iekārtu, vides parametru monitoringu. Pēc ļoti vērtīgas pieredzes iegūšanas es sāku specializēties gāzes-šķidruma hromatogrāfijā. Es strādāju šeit vairāk nekā 10 gadus un izaicinājumu nekad netrūkst!

 

Ko sagaidīt, strādājot pie mums

Izaicinājumi

Labochema ir spēcīgs spēlētājs Baltijas valstīs. Mēs vienmēr cenšamies labāk izprast klientu vajadzības un piedāvāt tieši to, kas viņiem nepieciešams.  Mēs piedalāmies ambiciozos pētniecības infrastruktūras attīstības projektos. Tirgus, kurā mēs darbojamies, ir dinamisks ar daudzām aktivitātēm.

Pastāvīga apmācība

Mēs daudz mācāmies. Gandrīz katru nedēļu kompānijas darbinieki piedalās semināros, vebināros vai citās apmācību aktivitātēs. Lielākajai daļai mūsu darbinieku ir maģistra vai doktora grāds dažādās zinātnes nozarēs. LABOCHEMA ir īstā vieta zinātnes cilvēka personīgajai izaugsmei.

Izcili darba apstākļi

Mēs pārstāvam labākos ražotājus, mēs strādājam ar lielākajiem klientiem un mēs nodrošinām parauga darba apstākļus. Mūsu darbiniekiem ir pilna bonusu pakete.

Starptautiska vide

Mēs esam starptautiska kompānija, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs. Mūsu partneri un ražotāji ir no no visas pasaules. Mūsu birojos Jūs dzirdēsiet angļu, vācu, krievu, poļu, lietuviešu, latviešu un igauņu valodas.

Strādājiet vienā no 3 vietām

Viļņas birojs

Rīgas birojs

Tartu birojs

Pašreizējās vakances

  • 2014-12-20

    Pārdošanas menedžera asistents

    Pārdošanas asistenta darba iespējas labi pazīstamā vidējā laboratorijas piegādātāju kompānijā. Sagatavot pārdošanas piedāvājumus, meklēt nepieciešamos produktus un attīstīt specifiskas zināšanas zinātnē. Strādāt aktīvā un draudzīgā komandā. Uzturēt informatīvo datu bāzi, ievadot rēķinu un atmaksas datumus.  Atjaunot informāciju menedžeriem, apkopojot, analizējot un nododot ikdienas darbu kopsavilkumus. Risināt pasūtījumu un krājumu problēmas, pētot informāciju un vēsturi; atklājot alternatīvus līdzekļus pasūtījumu izpildei; ziņot menedžeriem un […]
  • 2014-12-05

    Menedžeri un inženieri ar pieredzi

    LABOCHEMA meklē nolīgšanai darbā jaunus menedžerus ar labām zināšanām life sciences, biotehnoloģijā, medicīnā, fizikā, vēlams ar pieredzi laboratorijas aprīkojuma, izejvielu un materiālu tirgū. Mūsu servisa nodaļa vienmēr ir gatava uzklausīt kompetentus inženierus ar pieredzi dažāda veida laboratorijas iekārtu instalēšanā, modificēšanā vai remontēšanā. Mēs arī meklējam internus un menedžeru asistentus, kuri vēlas iegūt pieredzi laboratorijas risinājumu tirgū.
E-veikals