Darbi Labochema

  • Reaģentu un laboratorijas piederumu Tirdzniecības menedžeris

    marts 19, 2018

    Darba pienākumi: Jūs būsiet atbildīgs/-a par reaģentu un laboratorijas piederumu un ar tiem saistīto produktu virzību un pārdošanu tirgū, pārrunu vadīšanu un sadarbības veicināšanu ar klientiem un piegādātājiem. Piedāvājam: – Interesantu darbu mūsdienīgā un dinamiskā vidē, profesionālā un draudzīgā komandā; – Iespēju dot ieguldījumu...

    Lasīt vairāk
  • Pārdošanas menedžera asistents

    decembris 20, 2014

    Pārdošanas asistenta darba iespējas labi pazīstamā vidējā laboratorijas piegādātāju kompānijā. Sagatavot pārdošanas piedāvājumus, meklēt nepieciešamos produktus un attīstīt specifiskas zināšanas zinātnē. Strādāt aktīvā un draudzīgā komandā. Uzturēt informatīvo datu bāzi, ievadot rēķinu un atmaksas datumus.  Atjaunot informāciju menedžeriem, apkopojot, analizējot un nododot ikdienas darbu kopsavilkumus. Risināt...

  • Menedžeri un inženieri ar pieredzi

    decembris 5, 2014

    LABOCHEMA meklē nolīgšanai darbā jaunus menedžerus ar labām zināšanām life sciences, biotehnoloģijā, medicīnā, fizikā, vēlams ar pieredzi laboratorijas aprīkojuma, izejvielu un materiālu tirgū. Mūsu servisa nodaļa vienmēr ir gatava uzklausīt kompetentus inženierus ar pieredzi dažāda veida laboratorijas iekārtu instalēšanā, modificēšanā vai remontēšanā. Mēs arī...

E-veikals